Nature’s Sunshine

Ponad 40 lat temu Kristine i Gene Hughes zostali ziołowymi pionierami uprawiając zioła, które wkrótce stworzyły Nature’s Sunshine. Cierpiący na bóle żołądka Gene na sugestię znajomego zaczął łykać pieprz kajeński. Choć kuracja była skuteczna, to jednak bardzo nieprzyjemna. Jego żona Kristine wpadła na prosty, lecz genialny pomysł zamknięcia pieprzu w żelatynowej kapsułce. W ten sposób Nature’s Sunshine stała się pierwszą na świecie firmą, która umieściła zioła w kapsułkach.

Wierzymy, że naturalne rozwiązania zdrowotne mają siłę zmieniania życia i dlatego poprzez nasze produkty, współpracujących z nami ludzi oraz nasze możliwości biznesowe starami się wprowadzać je do życia każdego dnia.

W czasach przereklamowanych produktów  powstałych wskutek połączenia wątpliwej jakości składników Nature’s Sunshine stanowi sprawdzony wybór dla osób poszukujących trwałych korzyści z dobrego stanu zdrowia. Nasza długowieczność jest dowodem naszej stabilności i mądrego zarządzania przedsiębiorstwem. Szeroka gama naszych produktów wskazuje na nasze zaangażowanie w innowacje. Nasze rygorystyczne testy i dokładna kontrola jakości ustalają najwyższe standardy dla całej branży. Sprawdzona jakość i doświadczenie czynią z nas firmę godną zaufania, którą polecają miliony ludzi na świecie. Nature’s Sunshine przynosi ludziom zdrowie i dobre samopoczucie każdego dnia. Życie jest lepsze, kiedy ludzie są zdrowsi.

Podróżujemy po całym świecie, żeby kontrolować naszych dostawców. Sprawdzamy wyposażenie, procesy produkcji oraz ogólne standardy panujące w firmach dostarczających nam surowce. Tylko najlepsi dostają szansę zaprezentowania nam swoich produktów, które przechodzą szczegółowe kontrole zanim trafią do fabryki Nature’s Sunshine. Ponad 40 lat doświadczenia sprawiło, że posługujemy się sprawdzonymi technikami i korzystamy z usług najlepszych ekspertów, a to pozwala nam na tworzenie unikatowych, przede wszystkim skutecznych produktów. Wierzymy, że tylko takie produkty mogą skutecznie zmieniać życie ludzi.

Ktoś może uznać za obsesję przeprowadzanie ponad 600 testów na produktach. Zgadzamy się! Mamy obsesję na punkcie jakości naszych produktów. Wysyłamy miliony produktów do ludzi na całym świecie i o każdym z tych produktów możemy powiedzieć, że jest czysty, silny i sprawdzony, stworzony przez obsesyjnych perfekcjonistów z Nature’s Sunshine.