Niech żywność będzie Twoim
lekarstwem, a lekarstwo
Twoją żywnością ...

Centrum dietetyczne “Smak Zdrowia”

Jesteśmy firmą rodzinną. Każde z nas wkłada do niej coś innego: wiedza o produktach spożywczych, zwłaszcza roślinnych, zdobyta na studiach przyrodniczych, fachowa wiedza dietetyczna zdobyta na studiach medycznych o tym, jak się odżywiać, jakie pokarmy ze sobą łączyć, jaką dietą leczyć różne schorzenia oraz własne życiowe doświadczenie w zakresie zdrowej diety i aktywności fizycznej.

Przykładamy dużą wagę do tego, co jemy. Stale poszerzamy swoją wiedzę o właściwościach naturalnych produktów spożywczych, o których zbawiennym wpływie na ludzkie zdrowie wciąż za mało się mówi. Wierzymy, że odpowiednią dietą, opartą na pełnowartościowych i pysznych składnikach, dobraną do indywidualnych potrzeb poszczególnych osób, można wyleczyć wiele przypadłości zdrowotnych, poprawić funkcjonowanie całego organizmu, wyregulować metabolizm i odmłodzić organizm.

Kim jesteśmy?

Dietetyk Namysłów pomoże Ci zmienić nawyki żywieniowe, odzyskać zdrowie i energię.
Nie wierzymy w głodówki, ani katorżnicze diety cud. Wierzymy w efekty racjonalnej diety, regularnego jedzenia urozmaiconych i smacznych posiłków z nieprzetworzonych produktów z dużą ilością warzyw i owoców.

Interesujemy się też aktywnością fizyczną, która jest doskonałym uzupełnieniem prawidłowego odżywiania. Wzmacnia efekty poprawy sylwetki, odnawia cały organizm i dodaje energii. Serotonina, endorfiny, smukłe ciało. Do tego poprawa koncentracji, świeżość umysłu, terapia odstresowująca. Spotkania z innymi ludźmi, rozwijanie swoich pasji. Lista zalet uprawiania sportu nie ma końca.

Takie podejście i własne doświadczenia skłoniły nas do zaoferowania Państwu kompleksowych usług, mających na celu poprawę jakości Państwa życia. Chcemy zapewniać Państwu opiekę specjalistów dietetyków, którzy dobiorą dietę zgodną z indywidualnymi potrzebami organizmu i upodobaniami kulinarnymi, oraz wesprą w konsekwentnym stosowaniu kilku prostych zasad zdrowego odżywiania na co dzień.

Dodatkowo oferujemy porady trenerów personalnych, którzy wskażą, jak ćwiczyć, aby osiągnąć wymarzone efekty. Wkrótce zapewnimy Państwu również catering dietetyczny. Jest to opcja dla osób zapracowanych. Zdajemy sobie sprawę, że regularne posiłki wymagają sporego nakładu czasu i pracy – zakupy, stanie w kolejkach, gotowanie. Nie każdy z nas ma na to czas.

Często wydaje nam się, że, aby zmienić swój sposób odżywiania, poprawić swoje zdrowie i wygląd, potrzebujemy drastycznych i wielkich zmian. To fałszywe przekonanie. Wystarczy zacząć od drobnych zmian, jednak starać się stosować je konsekwentnie. Stopniowo, po pewnym czasie, widać będzie wspaniałe efekty: doskonałe samopoczucie, piękne i zgrabne ciało, świeży umysł wolny od niepotrzebnych stresów.
A my chcemy w tym procesie Państwu pomóc, tak, ażeby w przyszłości mogli Państwo samodzielnie prowadzić zdrowy tryb życia, dzięki wiedzy, którą z nami Państwo zdobędą. Warto spróbować!

Kim zatem jesteśmy? Tak jak Państwo – tym, co jemy!

dietetyk Namysłów

Dietetyk Małgorzata Gajewczyk

Moje kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi i dla ludzi pomaga mi wczuwać się w ich potrzeby, trafnie diagnozować, identyfikować problemy oraz proponować najprostsze i wygodne rozwiązania.

Praca to moja pasja. Nieustannie i z przyjemnością doskonalę swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, międzynarodowych konferencjach i warsztatach z zakresu dietetyki, psychodietetyki i medycyny. Jestem aktywną członkinią Slow Food Dolny Śląsk.

Małgorzata Gajewczyk - ZnanyLekarz.pl

adam

Trener personalny Adam Chowanek

Ze sportem związany jestem od dzieciństwa. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego. Studiowałem na kierunku Wychowanie Fizyczne. Tytuł magistra uzyskałem w specjalności Promocji Zdrowia. Moje zainteresowania koncentrowały się na kulturze fizycznej, naukach medycznych i dietetyce. Jestem czynnym instruktorem fitness i kulturystyki. Ponadto jestem instruktorem sportu z dyscypliny piłka nożna. Posiadam doświadczenie w treningu personalnym, które zdobyłem pracujący w siłowni.


Oferuję indywidualne plany treningowe związane z modelowaniem sylwetki dostosowane do indywidualnych predyspozycji i potrzeb klienta.